Renowacja
zagarków

Nasza pracownia oferuje również usługi odnowy i naprawy złotych, stalowych i tytanowych kopert oraz bransolet wysokiej klasy zegarków światowych marek, takich jak Rolex, Hublot, Audemars Piguet, Cartier, Chopard i wielu innych. Kierowani wieloletnim doświadczeniem przywracamy oryginalny stanu zużytych elementów zegarka, z zachowaniem kształtów i wzorów narzuconych przez producenta.

Renowacja biżuterii

Oferujemy Państwu szeroki wybór wyrobów biżuteryjnych, wykonywanych na indywidualne zamówienie według projektu klienta, jak i gotowe, interesujące wzory. Mamy propozycje zarówno dla osób, które lubią wyszukane i awangardowe pomysły, ale również tych ceniących klasyczne, tradycyjne wzornictwo.

Nasi jubilerzy zamienią Państwa każdy pomysł na gotowy wyrób jubilerski, tak by moment ślubu stał się momentem niezapomnianym. Kierując się najnowszymi światowymi trendami pragniemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz obrączek ślubnych. Wykonujemy również biżuterię ślubną która doda klasy i stylu Pannie Młodej, będzie subtelnym i delikatnym uzupełnieniem Jej starannie przygotowanego stroju. Jest to wyjątkowy pomysł na wykończenie kreacji ślubnej.

Ponadto zajmujemy się wykonywaniem biżuterii spersonalizowanej z grawerowanym napisem: imieniem, inicjałami, dedykacją etc, naprawą i modyfikacją biżuterii, czyszczeniem i odświeżaniem biżuterii oraz dorabianiem elementów zdekompletowanej, starej biżuterii np. drugiego kolczyka.